Profesionálové s více než 15ti letou praxí

Společnost FINANCE V+V s.r.o. založili již v roce 2010 zkušení profesionálové z oboru, kteří se pohybují na finančním trhu již více než 15 let. Již od počátku byla velmi silně provázána se společností REALITY V+V s.r.o., která vznikla již o rok dříve. Tímto spojením se obě firmy snaží poskytnout svým klientům mnohem komplexnější služby s využitím specializovaných profesionálů z jednotlivých společností. Cílem je, aby měl klient tzv. „Vše pod jednou střechou“.

Kvalita je náš cíl

Pro naši společnost je vždy na prvním místě kvalita služeb a následná péče o klienta. Toho lze dosáhnout pouze velmi pečlivým výběrem poradců. Z toho důvodu u nás naleznete především zkušené poradce, které zároveň vedení společnosti dlouhou dobu zná a má v ně naprostou důvěru. Nové spolupracovníky vybíráme velmi pečlivě. Nejprve prochází pohovory, testy a následně určitým zkušebním obdobím tak, abychom byli stále schopni zabezpečit kvalitu našich služeb.

V počátku byly stěžejními produkty pojištění a hypotéky. Jelikož se trh neustále mění a tyto změny vnímáme, byla potřeba se více zaměřit na oblast investic, v kterých vidíme velkou budoucnost. Tím jsme přidali poslední puzzle do naší skládačky!

Pojištění

Zachovejte si svůj životní standard, ať vás potká cokoliv.

Investice

Přestaňte jen snít o vlastním bydlení a splňte si své sny již dnes.

Hypotéky

Nechte své peníze pracovat za vás a dosáhněte finanční svobody.

Reality

Společně s námi najdete Váš nový domov.

Tyto čtyři stěžejní pilíře však nejsou vše, co naše společnost nabízí.
Dále máme v portfoliu

Stavební spoření

Pokud je pro vás důležitá jistota zhodnocení.

Bankovní produkty

Hledáte účet bez poplatků? Potřebujete půjčit na nové auto, pračku, či něco jiného?

Směna deviz

Podnikáte a chcete ušetřit na směně deviz bez nutnosti změny banky?

Doplňkové penzijní spoření

Zajištění na stáří s využitím státní podpory.